Individuální kurz tvorby www stránek pro začátečníky

V rámci tohoto kurzu jsi i bez předchozích znalostí tvorby webu vytvoříte plně funkční internetové stránky v editoru ( wordpress, webnode ... )

 

Pro koho je kurz určený?

Kurz je vhodný pro širokou veřejnost, malé firmy a živnostníky. A především pro všechny, kteří mají chuť jednoduše vytvořit vlastní web nebo online vizitku.

 

Co je cílem kurzu?

Naučít se vytvořit vlastní www stránky a pracovat s editorem na tvorbu www stránek s níž si budete moci svoji internetovou stránku kdykoliv upravit nebo aktualizovat přímo z pohodlí domova, nebo odkudkoliv, kde jste připojeni k internetu. 

 

Co se naučíte?

Na začátek bude řeč o světě internetu a webových stránkách. Po tomto obecném úvodu se podíváme na praxi a založíte si se mnou vlastní internetové stránky v systému webnode nebo wordpress.

Budeme se věnovat tvorbě www stránek ( ukázka a rozbor kvalitních webů ). Naučíte se pracovat s formátovaným textem, tabulkami, obrázky, vytvářet fotoalbum a vkládat na stránky články, katalogy, videá...

Pak se zaměříme na vkládání anket, knihy návštěv, diskuzního fóra či založení vlastního katalogu, blogu či e-shopu.

 

Dále se naučíte kde se nakupují a registrujou domény, co je to webhosting, jak optimalizovat web pro vyhledávače (SEO).

Na závěr Vám poradím jak na to, aby Váš web či e-shop byl úspešný a vydělal co nejvíc peněz ( internetový marketing - public relations - affiliate marketing - sociální sítě - budování zpětných odkazů či důležitost kvalitní domény ).